Adil Işık

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 498

79 adet Adil Işık iş ilanı bulunmuştur. Adil Işık iş ilanlarını görüntüleyerek Adil Işık iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Adil Işık iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Geçmişten günümüze kendine güvenen, özgür kadınların tercihi olmayı hedeflemiş, modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında Kocamustafapaşa’daki ilk mağazasıyla Türkiye Moda Sektörüne merhaba dedi. Bugün yurt içinde 116 ve yurt dışında 28 mağaza ile Kuzey Kıbrıs, Suudi Arabistan, Dubai, Ürdün, Azerbaycan, Gürcistan, Katar, Filistin, Libya ve Kuzey Irak ‘da modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka, modaya özgün ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin ilk “Tasarımcı & Marka” iş birliğini Cengiz Abazoğlu ile gerçekleştiren adL, farklı ve alanında iddialı özgür ruhlu tasarımcılar/Sanatçılar; Raisa Vanessa, Mert Aslan, Yasemin öğün, Sedef Gali ile iş birlikleri yürütüp tüm kadınların kendini özgürce yansıtabileceği sayısız koleksiyona ev sahipliği yapmıştır.

Yakın geçmişte Mert Aslan NightZoom, adL x Raisa Vanessa ve Çok yönlü sanatçı, tasarımcı Sedef Gali tarafından tasarlanan For Art koleksiyonunda herkesin kendi renklerini bulacağı, zamansız ve mekansız, giyilebilir sanat eserlerini moda ile buluşturması yoğun ilgi görmüştür.

Kadrosunun %80’i kadınlardan oluşan Adil Işık Group; Kağıthane Genel Merkez, Mağazalar ve adL.com.tr olmak üzere birçok noktada stilinize dinamik ve yenilikçi bir ruh katmaya devam ediyor!

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Satış Danışmanı Marmarapark Love My Body (Part ... İstanbul 2 hatfa önce
Yönetici Adayı Adana,Ankara... 2 hatfa önce
Uzman Satış Danışmanı İzmir 2 hatfa önce
Satış Danışmanı İstanbul 2 hatfa önce
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul 2 hatfa önce
Mekanik Teknisyeni İstanbul 2 hatfa önce
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul 2 hatfa önce
Full Time Satış Danışmanı İstinyepark Adl İstanbul 2 hatfa önce
Satış Danışmanı - Alanya Mahmutlar (Full Time) Antalya 2 hatfa önce
Full Time Satış Danışmanı Antakya Palladium Hatay 2 hatfa önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 10000
  • Sektör Giyim
  • Kuruluş Yılı 1992