Atasun Optik

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 717

70 adet Atasun Optik iş ilanı bulunmuştur. Atasun Optik iş ilanlarını görüntüleyerek Atasun Optik iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Atasun Optik iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Atasun Optik Perakande Tic. A.Ş. (“Atasun Optik”) olarak 2007 yılında, 44 ülkede 7.000’den fazla noktası ve 37.000’den fazla çalışanı ile optik perakende sektörünün küresel liderlerinden GrandVision’ın bünyesinde Türkiye’de hizmet vermeye başladık. 2021’de GrandVision hisselerinin devri ile, EssilorLuxottica grubuna katıldık. Dünyanın önde gelen optik perakende organizasyonunun bir parçası olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Geride bıraktığımız yıllarda sektöründe “en çok tavsiye edilen perakende lideri olma” vizyonuyla yürüttüğümüz çalışmalar, birçok ödülü getirmesinin yanı sıra bizleri “Optik perakendede akla gelen ilk marka*” konumuna taşıdı. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla 68 il 326 mağazamız, e-ticaret yapımız ve mobil uygulamamızla müşterilerimizin Türkiye’nin her yerinden 7/24 bizlere ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Atasun Optik’te yaptığımız her işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle, güler yüzlü, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturuyoruz. Ömür boyu ücretsiz bakım, 7 günde iade, 30 günde değişim imkânı ve 2 yıl garanti ile kalite güvencesi sözü veriyoruz.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Optisyen Antalya 16 saat önce
Mağaza Müdürü Antalya 17 saat önce
Optisyen Antalya 17 saat önce
Optisyen Ankara 17 saat önce
Satış Danışmanı Ankara 18 saat önce
Optisyen Ankara 18 saat önce
Satış Danışmanı Ankara 18 saat önce
Optisyen Ankara,Elâzı... 18 saat önce
Mağaza Müdürü Adana,Adıyam... 19 saat önce
Mağaza Müdürü Adıyaman 19 saat önce