Ayakkabı Dünyası

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 321

29 adet Ayakkabı Dünyası iş ilanı bulunmuştur. Ayakkabı Dünyası iş ilanlarını görüntüleyerek Ayakkabı Dünyası iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Ayakkabı Dünyası iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

1923 yılında kurulan, 100 yıla yakın köklü geçmişiyle Türkiye Cumhuriyeti tarihine tanıklık eden Ayakkabı Dünyası’nın küçük bir atölye ile başlayan yolculuğu; bugün yurtiçinde 40’tan fazla mağazası, güçlü online satış ağı ve 500’ün üzerinde çalışanı ile ayakkabı modacısı olarak devam ediyor.

Ayakkabı Dünyası’nın 2014 yılında Esas Holding ile gerçekleşen iş ortaklığı sonrası markalaşma çalışmaları daha da artıyor. Markasının kendi koleksiyonundaki ürünleriyle farklılaşan, dünyanın lider markalarını mağazalarında müşterisiyle buluşturan Ayakkabı Dünyası; günün her anına uygun modelleriyle moda severlerle buluşuyor. 

Her geçen yıl trendlerden daha fazla ilham alıyor, ürün gamını zenginleştiriyor. Müşteri deneyimini artırmaya yönelik çalışmaları, çalışan istihdamında yarattığı değer ve yenilikçi vizyonuyla Türk moda perakendesinde başarılı yatırımlarını sürdürüyor.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Kasiyer İstanbul Torium İstanbul 2 hatfa önce
Kasiyer İstanbul Marmara Park Avm İstanbul 2 hatfa önce
Satış Danışmanı Marmara Park Avm İstanbul 3 hatfa önce
Mağaza Müdürü-İzmit Kocaeli 3 hatfa önce
Part Time Satış Danışmanı Bursa Korupark Bursa 3 hatfa önce
Kasiyer - İstanbul Özdilek İstanbul 3 hatfa önce
Kasiyer İstanbul Hilltown İstanbul 3 hatfa önce
Kasiyer (Ankara Ankamall) Ankara 3 hatfa önce
Satış Danışmanı (İstanbul Canpark - Part Time) İstanbul 3 hatfa önce
Satış Danışmanı İstanbul Canpark İstanbul 3 hatfa önce