CarrefourSA

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 3183

385 adet CarrefourSA iş ilanı bulunmuştur. CarrefourSA iş ilanlarını görüntüleyerek CarrefourSA iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm CarrefourSA iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

CarrefourSA, Fransa merkezli perakende devi Carrefour'un Türkiye'de ilk mağazasını açmasının ardından, 1996 yılında Sabancı Holding ile birleşerek kurulmuştur. 2005 yılında Gima ve Endi'yi bünyesine katarak sektördeki büyüme hamlesini sürdürmüştür. 2013 yılında Sabancı Holding'in yönetimde söz sahibi olmasıyla birlikte gerçekleştirilen yatırımlar ile büyük bir değişim başlatmıştır. Bu değişimle birlikte, CarrefourSA İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler'i bünyesine katmıştır. 2018 yılı sonunda, 493 bin m² satış alanında toplam 493 mağaza ile 163 milyon müşteriye hizmet sunmuş ve 5.203 milyon TL ciro elde etmiştir.

CarrefourSA, personel alımı konusunda çeşitli yollar kullanmaktadır. Öncelikle, iş ilanları yoluyla işçi alımı yapmaktadır. Bu yolla, şirket ihtiyacı olan pozisyonlar için iş ilanları yayınlamakta ve başvuruları değerlendirmektedir. Ayrıca, CarrefourSA açık pozisyonlar için sosyal medya, online iş ilan siteleri ve üniversiteler gibi platformları kullanmaktadır. Şirket, ayrıca mevcut çalışanlarının referanslarını kullanarak işçi alımı yapmaktadır.

CarrefourSA, personel alımı sürecinde özellikle eğitim, deneyim ve yetenekler gibi kriterleri dikkate almaktadır. Ayrıca, şirket, mülakat ve yazılı testler gibi sınavlar yaparak adayların uygunluğunu değerlendirmektedir. CarrefourSA, ayrıca çalışanlarına yüksek standartlarda eğitim ve gelişim imkanları sunmaktadır. Bu sayede, şirketin işçi alımı politikası, çalışanlarının yeteneklerini geliştirmelerine ve kariyerlerinde ilerlemelerine olanak tanımaktadır.

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 10500
  • Sektör Süpermarket
  • Kuruluş Yılı 1991