CarrefourSA

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1329

520 adet CarrefourSA iş ilanı bulunmuştur. CarrefourSA iş ilanlarını görüntüleyerek CarrefourSA iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm CarrefourSA iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

CarrefourSA İnsan Kaynakları stratejileri, Yeni Neslin Sabancı’sı vizyonu doğrultusunda “En Çok Tercih Edilen İşveren” olma hedefini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

İnsan Kaynakları yönetim ve uygulamalarının hedefi; bireylere bir amaç ve kendini gerçekleştirme imkânı veren, adil, sürekli gelişimi, katılımı, yüksek performansı ve çeşitliliği destekleyen benzersiz bir çalışan deneyimi sağlayarak, CarrefourSA’yı mevcut ve potansiyel çalışanları için “En Çok Tercih Edilen İşveren” yapmaktır.

CarrefourSA 2020 yılsonu itibarıyla yaklaşık 11 bin kişiye istihdam imkânı sağlanmaktadır. CarrefourSA; çalışanlarının %35’ini, yöneticilerinin ise %22’sini kadınların oluşturduğu, tüm beyaz yaka çalışanlarının yaklaşık %70 Y kuşağından olan, gücünü sahip olduğu farklı özelliklere ve yetkinliklere sahip nitelikli insan kaynağından alan bir gruptur.