Dagi

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 317

36 adet Dagi iş ilanı bulunmuştur. Dagi iş ilanlarını görüntüleyerek Dagi iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Dagi iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Dagi hazır giyim sektöründeki ilk adımlarını 1984 yılında attı. Üretim kalitesi ve kapasitesi, tasarım anlayışı, pazarlama becerisi, karakteri ve tüm marka dinamikleriyle dönemim ilerisindeydi. Açtığı ilk mağaza ile o günlerden bugüne kadar geçen sürede Türkiye'deki iç giyim ve moda sektörünün lider markaları arasındaki yerini aldı. Tecrübeli ekibi ile birlikte kaliteli ve dünya trendlerine uygun tasarımları üretti. Yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında ciddi bir katma değer sağladı.

Kuruluşundan günümüze kadar şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirdi ve müşteri odaklı bir anlayış benimsedi. Seçkinliği ve kaliteyi hedef alırken, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine uygun ürün ve pazarlama konsepti oluşturdu. Bu süreçte de Türk tüketicisine en iyi şekilde sunumu ilke edindi.

2004 yılında Dagi büyük bir değişim sürecine girdi. İlk yeniliği ise logosunun değişimiyle başlattı. Ardından Türkiye’nin birçok ilinde mağaza sayısını artırarak büyümeye ve gelişmeye devam etti. 2004'teki değişimden sonra tüm ürün portföyü yeniden tasarladı. Ürünlerinde kullanılan hammaddelerde değişikliğe gitti. Türkiye’de üretilen en iyi kumaşları kullanarak modayı yansıtan tasarımları ile fark yarattı. Böylelikle tüketici zihnindeki sağlam, farklı ve kaliteli kumaş algısını daha da pekiştirdi.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Satış Temsilcisi İstanbul 4 gün önce
Tasarım Uzmanı İstanbul 2 hatfa önce
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul 2 hatfa önce
Satış Danışmanı - Torium Avm (Part Time) İstanbul 2 hatfa önce
Kentpark Avm Satış Danışmanı Part Time Ankara 2 hatfa önce
Natevega Avm Part Time Satış Danışmanı İstanbul 2 hatfa önce
Satış Danışmanı - Ümraniye Alemdağ Cadde (Part ... İstanbul 2 hatfa önce
Marmarapark Avm Satış Danışmanı Part Time İstanbul 2 hatfa önce
Citys Nişantaşı Satış Danışmanı Part Time İstanbul 2 hatfa önce
Ankamall Avm Part Time Satış Danışmanı Ankara 2 hatfa önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 250-350
  • Sektör İç Giyim
  • Kuruluş Yılı 1984