Dünya Göz Hastanesi

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 440

1 adet Dünya Göz Hastanesi iş ilanı bulunmuştur. Dünya Göz Hastanesi iş ilanlarını görüntüleyerek Dünya Göz Hastanesi iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Dünya Göz Hastanesi iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak, yurtiçi ve yurtdışında 30 ayrı noktada 300 medikal kadro ve 35000 çalışanımızla göz sağlığı alanında kesintisiz hizmet veriyoruz. Dünyagöz olarak, her projede çalışanlarımızın katkısının değerini ve önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza, bütünü kapsayan İnsan Kaynakları uygulamalarından ziyade onların ihtiyaçlarına yönelik daha bireyselleşmiş İnsan Kaynakları stratejisiyle yaklaşıyoruz. 

Gelişen dünyada her ne kadar insan gücü ihtiyacının daha az kullanıldığı, teknolojinin daha çok rol aldığı bir sürece hızlıca girilmiş olsa da, bizim verdiğimiz hizmetin temelinde insana ihtiyaç var. Sağlık hizmeti veren bir kurumun en önemli konusu doğru ve iyi hizmet veren insan kaynağıdır. Empati kurabilen, bilinçli, yardımsever, güler yüzlü ve sabırlı yaklaşımdır. Bunlar hiçbir teknolojinin veremeyeceği insana has özelliklerdir. Bu nedenle bizim İK odağımız “insan”. Küreselleşen ve gün geçtikçe de daha çok bireyselleşen iş dünyasında, insana yapılan yatırımlar en az altyapı yatırımları kadar değerlidir. 

Çalışanlarımızın Dünyagöz için hedef odaklı vizyonları olması, kurumun gelecek başarısı için çok önemli. Bu doğrultuda, çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak, kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlamak adına Dünyagöz Akademi projemizi hayata geçirdik; Bu proje sayesinde kurum ile personel arasındaki bağlılığı arttırarak  kuruma duyulan güveni pekiştiriyoruz. Kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri dışında çok önem verdiğimiz konular olan kurumsal oryantasyon, liderlik, koçluk becerileri ve yetkinlik eğitimlerini de sürdürüyoruz. 

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Genel Başvuru İstanbul 2 hatfa önce