Ekol Lojistik

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1733

40 adet Ekol Lojistik iş ilanı bulunmuştur. Ekol Lojistik iş ilanlarını görüntüleyerek Ekol Lojistik iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Ekol Lojistik iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 12 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Ekol’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, İsveç ve Slovenya‘da olmak üzere, kapalı alanı 1.000.000 m2‘ye yaklaşan dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren haftalık 52 sefer yapan blok trenleri ve 7.500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Depo&Sevkiyat Personeli (Sakarya) Sakarya 2 ay önce
Depo&Sevkiyat Personeli (Pınarbaşı) İzmir 2 ay önce
UD Ofis Görevlisi Afyonkarahisar 2 ay önce
Depo&Sevkiyat Personeli - Antalya Antalya 2 ay önce
OTOMASYON-MEKANİK BÖLÜMÜ TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ Konya 2 ay önce
OFİS GÖREVLİSİ Konya 2 ay önce
Sürücü Kurye (Niğde) Niğde 2 ay önce
Elektrikli Transpalet ve Forklift Operatörü Konya 2 ay önce
Depo Elemanı ( İstanbul) İstanbul 2 ay önce
Sürücü Kurye (Gaziantep) Gaziantep 2 ay önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 7000-7500
  • Sektör Lojistik
  • Kuruluş Yılı 1990