Ekol Lojistik

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 473

106 adet Ekol Lojistik iş ilanı bulunmuştur. Ekol Lojistik iş ilanlarını görüntüleyerek Ekol Lojistik iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Ekol Lojistik iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 12 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Ekol’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, İsveç ve Slovenya‘da olmak üzere, kapalı alanı 1.000.000 m2‘ye yaklaşan dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren haftalık 52 sefer yapan blok trenleri ve 7.500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Depo Sevkiyat Elemanı Antalya 17 saat önce
DEPO PERSONELİ (HADIMKÖY) İstanbul 3 gün önce
Depo & Sevkiyat Personeli Kocaeli 4 gün önce
Depo Personeli Kocaeli 7 gün önce
Depo Elemanı İstanbul 1 hatfa önce
Müşteri Operasyonları Görevlisi Kocaeli 1 hatfa önce
Müşteri Operasyonları Görevlisi İstanbul 1 hatfa önce
İdari İşler Uzmanı İstanbul,Koc... 1 hatfa önce
Genel Başvuru İstanbul 1 hatfa önce
UD Ofis Görevlisi Kocaeli 1 hatfa önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 7000-7500
  • Sektör Lojistik
  • Kuruluş Yılı 1990