Eminevim

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 614

77 adet Eminevim iş ilanı bulunmuştur. Eminevim iş ilanlarını görüntüleyerek Eminevim iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Eminevim iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Gelişmekte olan yapımız içinde işe alım sürecimiz; kurum kültürümüze ve belirlenen pozisyonların beceri ve yetkinliklerine uygun adayların seçimi ve yerleştirilmesini kapsamaktadır. Bu süreçte öncelikli hedefimiz hem yaptıkları işte hem de bulundukları ekiplerde geleceğin liderlerini yetiştirmektir.

İşe alım sürecimiz adayların ilanlarımıza başvurması ile başlamaktadır. Açık pozisyonlarımız Kariyer.net ile SecretCV’de yayınlanmaktadır. Adaylar işe alım portalleri üzerinden ve şubelerimizde yer alan iş başvuru formunu doldurarak uygun buldukları pozisyonlara başvurularını yaparak bize iletebilirler. Bundan sonraki süreçte başvurular İşe Alım ekibi tarafından ön değerlendirme sürecinden geçirilir. Ön değerlendirme sürecinden geçen adaylar; uygunluklarına göre mülakat, kişilik envanteri ve referans kontrolü aşamalarından geçmektedirler.

Açık İş İlanları

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 1800-2000
  • Sektör Finans
  • Kuruluş Yılı 1991