Gratis

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1655

400 adet Gratis iş ilanı bulunmuştur. Gratis iş ilanlarını görüntüleyerek Gratis iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Gratis iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Hızla büyüyen ve gelişmekte olan şirketimize, bilgi, beceri ve yetenekleriyle artı değerler katacak, gelişime ve değişime öncülük edecek insan kaynağını yaratmak, mevcut insan kaynağının sürekli gelişimini, mutluluğunu ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmek, hizmet kalitesini sürekli iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansının geliştirilmesine ve profesyonel gelişme olanaklarının oluşturulmasına tam destek vermek, yasal süreçlere tam anlamıyla uygun bir anlayışla Şirket’in vizyon ve misyonu doğrultusunda belirlediği hedeflerin gerçekleşme performansına katkı sağlamak ana politikamızdır.

Kasım 2017 TÜİK verilerine göre Türkiye'de kadının işgücüne katılım oranı %32,5. Genç kadın işsizlik oranı ise %23,7. Kadın yönetici oranı ise sadece %16,7. Gratis olarak benimsediğimiz kültür kadının çalışma hayatına katılması yönünde.

2021 itibariyle yaklaşık 5.000 kişiye doğrudan istihdam sağlıyoruz. Bu sayının % 87'sini kadınlar oluşturuyor. Mağazalarımızda kadın istihdam oranımız %100. Genel Merkez dahil kadın yönetici oranımız ise %94. Sektörde en yüksek kadın istihdam oranına sahip olmanın yanı sıra en yüksek kadın yönetici oranı ile Gratis lider konumda.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Gratis Satış Danışmanı - Bağdat Caddesi İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı -Beyoğlu Bölgesi İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - Marmaraforum Avm İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - ESENLER İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - Forum İstanbul Avm İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - Halkalı İkitelli İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - Vadi İstanbul İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - Kazasker İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - Avcılar Bölgesi İstanbul 2 gün önce
Gratis Satış Danışmanı - Marmara Park İstanbul 2 gün önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 5000
  • Sektör Kozmetik
  • Kuruluş Yılı 2009