Karaca

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1223

183 adet Karaca iş ilanı bulunmuştur. Karaca iş ilanlarını görüntüleyerek Karaca iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Karaca iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Karaca’nın hikayesi, 1973’te bir babanın oğullarıyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. Karaca, bu hikayeyi herkese anlatmak için yola çıktı. Anlattıkça, sofrasındaki tabaklar çoğaldı. 

Hikayeyi dinleyenler de kendi sofrasına bir tabak ekledi.Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden,başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikayesini anlatmaya devam ediyor. 

Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Karaca, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Mağaza Müdürü Ankara 18 saat önce
Satış Danışmanı Ankara 18 saat önce
Mağaza Müdürü Adana,Mersin 20 saat önce
Satış Danışmanı Antalya 2 gün önce
Mağaza Müdürü Antalya 3 gün önce
Satış Danışmanı Ankara 3 gün önce
Satış Danışmanı Ankara 3 gün önce
Mağaza Satış Danışmanı Adana 3 gün önce
Mağaza Görsel Sorumlusu Ankara 4 gün önce
Kasiyer Adana 4 gün önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 1.800+
  • Sektör Mağazacılık
  • Kuruluş Yılı 1973