Kim Market

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 498

41 adet Kim Market iş ilanı bulunmuştur. Kim Market iş ilanlarını görüntüleyerek Kim Market iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Kim Market iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Kim Grup olarak bizler, perakende sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik.Prensibimiz dürüst, çalışkan, ahlaklı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz 1987 yılından bu yana onlarca mağaza açmanın ve hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.. Bizler, bugün yeni açmaya hazırlandığımız mağazalarımızda hala daha ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir.  Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır. 2500 e yakın çalışanımızla istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz.

Başarımızda; girişim ruhumuz, teknoloji, kalite, yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Kim Grup olarak insanlar için güven üzerine kurulu daha iyi bir hizmet kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
İÇ DENETİM UZMANI/İSTANBUL /İZMİR İstanbul 4 gün önce
REKLAM ATÖLYE ASİSTANI İstanbul 4 gün önce
Manav Görevlisi / Hadımköy İstanbul 5 gün önce
E-Ticaret Görevlisi İstanbul 5 gün önce
Kasiyer Görevlisi / Eyüp İstanbul 6 gün önce
Beşiktaş Kim Market - Mağaza Görevlisi İstanbul 6 gün önce
Mağaza Görevlisi / Şişli/Kurtuluş İstanbul 6 gün önce
Kağıthane Kim Market - Mağaza Görevlisi İstanbul 6 gün önce
Şişli/Mecidiyeköy Kim Market - Mağaza Görevlisi İstanbul 6 gün önce
Mağaza Görevlisi / Beşiktaş İstanbul 6 gün önce