Madame Coco

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 4138

1 adet Madame Coco iş ilanı bulunmuştur. Madame Coco iş ilanlarını görüntüleyerek Madame Coco iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Madame Coco iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

2011 yılında kurulan, lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco; Türkiye ve 17 farklı ülkede olmak üzere 350 mağazasıyla hizmet vermektedir. 18 ülkede faaliyet gösterdiği mağazalarında, 100 binin üzerinde metrekare satış alanına ulaşan marka, Madamecoco.com üzerinden de ürünlerini satışa sunmaktadır. Fransız çizgilerinden ve renklerin uyumundan ilham alınarak tasarlanan ürünleriyle, özgün ve yalın şıklık sunan Madame Coco, birçok farklı kategorideki geniş ürün yelpazesini ziyaretçileriyle buluşturmaktadır.

Ev tekstili, banyo, mutfak, sofra, cam, porselen, plastik ürünler, aydınlatma, kişisel bakım ürünleri ve kozmetik gibi birçok farklı kategoride hizmet veren marka; müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırladığı, her dönemde trendleri belirleyen ürünleriyle sektörün lideri konumundadır. Aynı zamanda global marka olma hedefini de daimi önde tutmakta ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeden, tüketici odaklı yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Madame Coco hem mağazalarında hem de Madamecoco.com online alışveriş adresi üzerinden müşterilerine ziyaretleri sırasında kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmelerini sağlayacak bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden bu yana odağına müşteri memnuniyetini alan marka, 2019’da A.L.F.A. Awards’da ev tekstili kategorisinde “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü”nü kazanmıştır. Madame Coco 2022 yılında, En Yenilikçi Müşteri Hizmetleri kategorisinde Bronz Stevie Ödül’ü almıştır. 

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Engelli Personel İstanbul 2 ay önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 1500
  • Sektör Ev Tekstili ve Dekorasyonu
  • Kuruluş Yılı 2011