Mango

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1160

49 adet Mango iş ilanı bulunmuştur. Mango iş ilanlarını görüntüleyerek Mango iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Mango iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Avrupa'nın başlıca moda endüstrisi gruplarından biri olan Mango, ABD’deki yayılım sürecini, dünyanın en özel ticari bölgelerinden biri olan New York şehrindeki Fifth Avenue, 711 numarada yer alan 2.100 m 2 ’lik alana sahip amiral mağazasının açılışı ile hızlandırıyor.

Mango CEO’su Toni Ruiz, açılışta konuyla ilgili olarak “Bu yeni amiral mağazanın açılışı, uluslararası stratejik hedeflerimizde ve dağıtım ekosistemimizde ilerleme kaydetmek, ama özellikle de dünyanın en önemli pazarlarından biri olan Amerika Birleşik Devletleri'ndeki marka varlığımızı yücelten ilk temel taş olması açısından önemlidir.”, açıklamasında bulundu.

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarının sergileneceği mağazanın açılışıyla Mango, İlkbahar/Yaz 2022 sezonunun son koleksiyonlarını tanıtacak. Bir taraftan, 90'lardan ilham alan, sarı, yeşil ve pembe gibi trend renklerle dolu kapsül koleksiyonun en resmi çizgileri sergilenirken; diğer yandan da Visions of Summer kolesiyonunda olduğu gibi daha rahat ve Akdeniz tarzı, yıldız kumaşların keten ve pamuk, renklerin ise kahverengi, beyaz, mavi ve turuncu gibi daha nötr tonlardan oluştuğu koleksiyonlara ev sahipliği yapacak.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
DEPO PERSONELİ - PALLADIUM AVM İstanbul 2 ay önce
DEPO PERSONELİ - Emaar Square AVM İstanbul 2 ay önce
DEPO PERSONELİ - BAĞDAT CADDESİ SUADİYE İstanbul 2 ay önce
Satış Danışmanları - BODRUM OASİS AVM Muğla 2 ay önce
Kasa Personeli - EMAAR SQUARE İstanbul 2 ay önce
Satış Danışmanları - BODRUM MIDTOWN AVM Muğla 2 ay önce
Mağaza Müdürü - Kocaeli Symbol Avm Kocaeli 2 ay önce
Part-Time Satış Danışmanları - ESKİŞEHİR ESPARK... Eskişehir 2 ay önce
Depo Personelleri - Kocaeli Symbol AVM Kocaeli 2 ay önce
Satış Danışmanları - PALLADIUM AVM İstanbul 2 ay önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 15.000
  • Sektör Mağazacılık
  • Kuruluş Yılı 1984