Migros

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 5210

173 adet Migros iş ilanı bulunmuştur. Migros iş ilanlarını görüntüleyerek Migros iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Migros iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Migros Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. 

İnternet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, Migros Sanal Market’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Market Görevlisi İstanbul 2 hatfa önce
Unlu Mamuller Reyon Elemanı İstanbul 2 hatfa önce
Market Görevlisi İstanbul 2 hatfa önce
Kasiyer İstanbul 2 hatfa önce
Market Elemanı İstanbul 2 hatfa önce
Kasiyer İstanbul 2 hatfa önce
Alışveriş Danışmanı İstanbul 2 hatfa önce
Market Görevlisi İstanbul 2 hatfa önce
Mağaza Satış Elemanı İstanbul 2 hatfa önce
Tezgahtar İstanbul 2 hatfa önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 26.779
  • Sektör Süpermarket
  • Kuruluş Yılı 1954