Migros

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 2064

108 adet Migros iş ilanı bulunmuştur. Migros iş ilanlarını görüntüleyerek Migros iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Migros iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Migros Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. 

İnternet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, Migros Sanal Market’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Mağaza Satış Elemanı Antalya,Aydı... 3 hatfa önce
Mağaza Yönetici Adayı İstanbul 3 hatfa önce
Mağaza Yönetici Adayı Antalya,Burd... 3 hatfa önce
Mağaza Yönetici Adayı Bursa 4 hatfa önce
Perakende Satış Danışmanı Antalya 4 hatfa önce
Balıkçı Antalya 4 hatfa önce
Mağaza Satış Danışmanı Antalya 4 hatfa önce
Satış Elemanı Ankara 4 hatfa önce
Mağaza Yönetici Adayı Ankara 4 hatfa önce
Güzellik Uzmanı Ankara 4 hatfa önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 26.779
  • Sektör Süpermarket
  • Kuruluş Yılı 1954