Namet Gida

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 492

13 adet Namet Gida iş ilanı bulunmuştur. Namet Gida iş ilanlarını görüntüleyerek Namet Gida iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Namet Gida iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Namet’i ileriye taşıyacak İnsan Kaynakları yaklaşımlarımızı aşağıdaki başlıklar altında gerçekleştiriyoruz. Öncelikli amacımız Namet vizyon, hedef ve değerlerine uygun olarak insan kaynağını planlamak, konusunda yetişmiş veya yetiştirilmek üzere bilgili, yetenekli ve üstün becerilere sahip insan kaynağını temin etmektir. 

Bu amaçla, doğru yetenekleri, doğru iş pozisyonlarıyla eşleştirerek şirketimizi ve çalışanlarımızı ileriye taşıyacak en doğru kararları veriyoruz. Her çalışanımızın bireysel performansının şirket stratejilerimize hizmet etmesini sağlayan, ölçülebilir objektif kriterlere göre kurulmuş performans yönetim sistemimizi uyguluyor ve geliştiriyoruz. 

Performans yönetim sistemimizin çıktısı olarak, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel kariyer gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın güçlü ve gelişim alanlarına uygun olarak, eğitim ve gelişim yaklaşımımızda bulunan bütün imkanları değerlendirerek çalışanlarımızın gelişim göstermelerine katkı sağlıyoruz. Gelişim gösteren çalışanlarımızın daha üst rollerde bulunmaları ya da farklı departmanlarda görev almaları için destek oluyoruz.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Temizlik Elemanı Kocaeli 2 ay önce
Elektrik Bakım Teknisyeni Kocaeli 2 ay önce
Üretim Elemanı Kocaeli 2 ay önce
Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli 2 ay önce
Üretim Elemanı Kocaeli 2 ay önce
İklimlendirme Ve Soğutma Teknisyeni Kocaeli 2 ay önce
Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli 7 ay önce
İklimlendirme Ve Soğutma Teknisyeni Kocaeli 7 ay önce
Elektrik Bakım Teknisyeni Kocaeli 7 ay önce
Üretim Elemanı Kocaeli 7 ay önce