Pepsico

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 7

2 adet Pepsico iş ilanı bulunmuştur. Pepsico iş ilanlarını görüntüleyerek Pepsico iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Pepsico iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

İnsan Kaynakları olarak biz, şirketimizin sürdürürülebilir performansını en üst düzeye çıkarmak üzere; işimizin, organizasyonumuzun ve çalışanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir, ve proaktif çözümler geliştirerek, hem kişisel hem de organizasyonel gelişimi en üst seviyeye yükseltmeye yönelik faaliyet gösteriyoruz.

PepsiCo, İnsan Kaynakları Fonksiyonu'nu, stratejik bir iş ortağı olarak gören ve iş ile ilgili kararları aktif olarak yönlendiren bir fonksiyon olarak konumlandırılmıştır. PepsiCo olarak, "Her zaman sonuç, ama önce insan" ilkesi ile yaşayan bir şirketiz. PepsiCo dahilinde uygulanan İnsan Kaynakları süreç ve araçları, birçok alanda "Best Practice – En İyi Uygulama" niteliği taşımaktadır.

Bizler de PepsiCo Türkiye olarak hem çalışanlarımız hem de şirketimiz açısından maksimum fayda sağlayacak şekilde, öncelikle bu global araç ve sistemleri eksiksiz uygulamaktayız. Bunun da ötesinde, yerel piyasa koşulları, kültürel faktörler veya organizasyonel ihtiyaçlardan kaynaklanan her alanda, lokal araçları da geliştirip hayata geçirmekteyiz.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Palet Ustası Tekirdağ 1 hatfa önce
İşçi Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre Müdürü Adana 4 hatfa önce