Rönesans Holding

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1728

44 adet Rönesans Holding iş ilanı bulunmuştur. Rönesans Holding iş ilanlarını görüntüleyerek Rönesans Holding iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Rönesans Holding iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Faaliyetlerimize 1993 yılında başladık. Bugün Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz

Kuruluşumuzdan bu yana, işimizi iyi yaparak, kendimizi sürekli geliştirerek ve verdiğimiz sözleri tutarak, inşaat sektörünü olumlu yönde dönüştürmek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz. İş çeşitliliğimizi çalışan çeşitliliğimiz ile destekliyor, gücümüzü 63 farklı ulustan, 18000 den fazla olarak Rönesanslıdan alıyoruz. Söz verdiğimiz ve hedeflediğimiz değişimin odağına çalışanlarımızı, onların sağlık ve güvenliğini yerleştiriyor, tüm paydaşlarımızla güç birliği içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını taahhüt ettiğimiz şekilde hayata geçiriyoruz.


 

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Kıdemli Trafik Süpervizörü Adana,Gazian... 1 ay önce
Kalite Kontrol Laborantı Adana,Gazian... 1 ay önce
Saha Mühendisi İzmir 1 ay önce
Pazarlama Uzmanı İzmir 1 ay önce
Dizayn Ofis Şefi İzmir 1 ay önce
Kaba İşler Şefi Hatay 1 ay önce
Bilgi Teknolojileri Şefi Ankara 1 ay önce
Kaba İşler Şefi Ankara 1 ay önce
Teklif Hazırlama Sorumlusu Ankara 1 ay önce
Teklif Uzmanı Ankara 1 ay önce