Rönesans Holding

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 739

38 adet Rönesans Holding iş ilanı bulunmuştur. Rönesans Holding iş ilanlarını görüntüleyerek Rönesans Holding iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Rönesans Holding iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Faaliyetlerimize 1993 yılında başladık. Bugün Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz

Kuruluşumuzdan bu yana, işimizi iyi yaparak, kendimizi sürekli geliştirerek ve verdiğimiz sözleri tutarak, inşaat sektörünü olumlu yönde dönüştürmek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz. İş çeşitliliğimizi çalışan çeşitliliğimiz ile destekliyor, gücümüzü 63 farklı ulustan, 18000 den fazla olarak Rönesanslıdan alıyoruz. Söz verdiğimiz ve hedeflediğimiz değişimin odağına çalışanlarımızı, onların sağlık ve güvenliğini yerleştiriyor, tüm paydaşlarımızla güç birliği içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını taahhüt ettiğimiz şekilde hayata geçiriyoruz.


 

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Yapım Müdürü Adana 2 gün önce
Mekanik Müdürü Adana 2 gün önce
Ambar Görevlisi Ankara 3 gün önce
Saha Mühendisi Adana 3 gün önce
İş Güvenliği Sorumlusu Adana 3 gün önce
Teknik Ofis Şefi Adana,Mersin 3 gün önce
Saha Mühendisi Ankara 4 gün önce
SAP Yöneticisi / Yönetmeni Ankara,İstanbul 1 hatfa önce
Dizayn Şefi Adana 1 hatfa önce
Satın Alma Uzmanı Ankara 1 hatfa önce