Sofra Grup

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1923

92 adet Sofra Grup iş ilanı bulunmuştur. Sofra Grup iş ilanlarını görüntüleyerek Sofra Grup iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Sofra Grup iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Sofra/Compass Group Türkiye İnsan Kaynakları olarak çalışanlarımıza, müşterilerimize ve toplumumuza fayda sağlamak en önemli hedefimizdir. Sofra’mızı paylaşan her bireyin keyifli deneyim yaşaması için çalışanlarımıza özel, iş dinamiklerimize ve kültürümüze uyumlu insan kaynakları süreç ve sistemleri tasarlıyoruz. 

Sofra’mızda hayatı; çalışanlarımıza sunduğumuz gelişim yolculuğumuzla, çalışan farklılıklarına saygımızla, çalışanlarımızın sağlığına verdiğimiz önemle ve toplumda yarattığımız değerle tanımlıyoruz.

İnsan Kaynakları politikalarımızla çalışanlarımızın gelişimini sağlamak ve iş verimliliğinde çalışan yetkinliklerini artırmak en büyük hedefimizdir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde çalışanlarımızla sektörde fark yaratıyoruz. Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve ticari başarıya ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Ankara 2 ay önce
Temizlik Personeli Avm Bursa 2 ay önce
Gıda Mühendisi (Proje Müdürü) Ankara 2 ay önce
Bulaşıkhane Elemanı Manisa 2 ay önce
Aşçıbaşı Ankara 2 ay önce
Özel Güvenlik Görevlisi Ankara 2 ay önce
Garson - Sosyal Tesis Tekirdağ 2 ay önce
Bulaşıkçı Manisa 2 ay önce
Bulaşıkçı (Okul Projesi) İzmir 2 ay önce
Temizlik Görevlisi İstanbul 2 ay önce