Türkiye Finans

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 747

5 adet Türkiye Finans iş ilanı bulunmuştur. Türkiye Finans iş ilanlarını görüntüleyerek Türkiye Finans iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Türkiye Finans iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Yeni mezun işe alım süreçleri, bölümlere göre farklı programlar ile yönetilir. Bu programlar ile hedefimiz, Bankamıza katkı sağlayacak potansiyele sahip genç yetenekleri Bankamıza kazandırarak, Türkiye Finans’ın gelecekteki liderlerini yetiştirmektir. Yeni mezun adaylar, genel yetenek ve yabancı dil bilgisini ölçümleyen online sınavlar sonrası yetkinlik bazlı mülakat ve ilgili pozisyona uygunluklarının ölçümleneceği yetkinlik envanteri ölçümleri ile değerlendirilir. 

Genel müdürlük, bölge ve şubelerimizde deneyim gerektiren pozisyonlar için bilgi, uzmanlık ve yetkinlik esaslı değerlendirme uygulamaları kapsamında yürütülen işe alım süreçleridir. 

Yenilikçi ve dinamik bir takımın parçası olmak istiyorsan, kariyer hayallerini hedeflerine dönüştürmekte kararlıysan kariyere katılmak için başvurunu yap.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Çağrı Merkezi Asistanı Hatay,İstanbul 2 hatfa önce
Perakende Bankacılık Yönetmeni Konya 3 hatfa önce
Perakende Bankacılık Yönetmen Yardımcısı Erzurum 3 hatfa önce
Kurumsal Bankacılık Portföy Yöneticisi / Yönetmeni Ankara 4 hatfa önce
Perakende Bankacılık Yönetmeni İstanbul 1 ay önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 3.731
  • Sektör Bankacılık
  • Kuruluş Yılı 2005