Vestel

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1077

94 adet Vestel iş ilanı bulunmuştur. Vestel iş ilanlarını görüntüleyerek Vestel iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Vestel iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

1984 yılında kurulan ve 1994 yılında Zorlu Grubu tarafından satın alınan Vestel, bugün 16’sı yurt dışında olmak üzere, toplam 27 şirketten oluşan küresel bir şirketler topluluğudur. Vestel, yurt içi ve yurt pazarlardaki tüketicilere, tüketici elektroniği, beyaz eşya, küçük ev aletleri, dijital ürünler, mobil ürünler ve LED aydınlatma ürünlerinden oluşan geniş bir ürün gamı sunmaktadır.

Vestel, yaklaşık 19 bine yakın çalışanı, teknolojik üstünlüğü ile desteklenen üretim kabiliyeti ve ülke ihracatına yaptığı katkı ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil etmektedir. Vestel’in Manisa’daki 1,3 milyon metrekare alan üzerine kurulu üretim üssü Vestel City Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir.

Vestel, üretim yetkinlikleri, kalite standartları, Ar-Ge ve inovasyon gücü ile sadece ülkemizde değil, küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren etkili bir oyuncu ve dünyaya teknoloji ihracatı konusunda Türkiye’nin simgesi ve gururudur.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Mağaza Satış Danışmanı Ankara 17 saat önce
Mağaza Satış Danışmanı Ankara 18 saat önce
Arge Laboratuvarı Teknisyeni Manisa 1 hatfa önce
Laboratuvar Mühendisi Manisa 1 hatfa önce
Test Mühendisi İzmir,Manisa 1 hatfa önce
Kalite Güvence Mühendisi Manisa 1 hatfa önce
Pazarlama Uzmanı İstanbul 1 hatfa önce
Mağaza Satış Danışmanı Çankırı 1 hatfa önce
Laboratuvar Mühendisi Manisa 2 hatfa önce
Mağaza Satış Danışmanı Kırıkkale 2 hatfa önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 15.371
  • Sektör Elektronik Aletler
  • Kuruluş Yılı 1983