Vestel

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1806

5 adet Vestel iş ilanı bulunmuştur. Vestel iş ilanlarını görüntüleyerek Vestel iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Vestel iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

1984 yılında kurulan ve 1994 yılında Zorlu Grubu tarafından satın alınan Vestel, bugün 16’sı yurt dışında olmak üzere, toplam 27 şirketten oluşan küresel bir şirketler topluluğudur. Vestel, yurt içi ve yurt pazarlardaki tüketicilere, tüketici elektroniği, beyaz eşya, küçük ev aletleri, dijital ürünler, mobil ürünler ve LED aydınlatma ürünlerinden oluşan geniş bir ürün gamı sunmaktadır.

Vestel, yaklaşık 19 bine yakın çalışanı, teknolojik üstünlüğü ile desteklenen üretim kabiliyeti ve ülke ihracatına yaptığı katkı ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil etmektedir. Vestel’in Manisa’daki 1,3 milyon metrekare alan üzerine kurulu üretim üssü Vestel City Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir.

Vestel, üretim yetkinlikleri, kalite standartları, Ar-Ge ve inovasyon gücü ile sadece ülkemizde değil, küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren etkili bir oyuncu ve dünyaya teknoloji ihracatı konusunda Türkiye’nin simgesi ve gururudur.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Ön Satış Destek Elemanı İstanbul 1 ay önce
Satış Destek Elemanı İstanbul 1 ay önce
Kasiyer İstanbul 1 ay önce
Müşteri Temsilcisi Bursa 2 ay önce
Elektronik Ve Beyaz Eşya Teknisyeni Bursa 2 ay önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 15.371
  • Sektör Elektronik Aletler
  • Kuruluş Yılı 1983