Yurtiçi Kargo

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 1967

292 adet Yurtiçi Kargo iş ilanı bulunmuştur. Yurtiçi Kargo iş ilanlarını görüntüleyerek Yurtiçi Kargo iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Yurtiçi Kargo iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Biz Yurtiçi Kargo'da insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, koşulsuz sevgi, yardım etme ve yüreklendirme; Yurtiçi Kargo'da oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir.

 İnsan Kaynakları Politikalarımız, oluşturduğumuz kültürün yanısıra vazgeçilmez değerlerimize birlikte sahip çıkmanın üzerine kurulmuştur. Bu değerlerin özünde; müşteri ve kalite odaklı olmak, katılımcılık, liderlik, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinci vardır. Belli bir hedefe ulaşmak isteyen ekiplerin ortak değerlerinin bulunması ve ekipteki tüm bireylerin, davranışları ve kararları ile bu değerlere sahip çıkmaları, başarının ön koşuludur.

 Bizim de stratejimiz; bizi biz yapan ve Yurtiçi Kargo'ya bu büyümeyi sağlayan değerlerimize sahip çıkmak, diğer bir yandan da değişen ülke ve dünya koşullarının gerektirdiği yeni hedef, davranış ve sistemleri kurum kültürümüzün içine dahil etmektir.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
KARGO DAĞITIM PERSONELİ İstanbul 2 ay önce
KURYE Kocaeli 2 ay önce
Kurye-Fethiye Muğla 2 ay önce
YEDPA ACENTE-SÜRÜCÜ İstanbul 2 ay önce
KARGO TAKİP GÖREVLİSİ - PINAR ACENTE Kocaeli 2 ay önce
KURYE+SÜRÜCÜ - PINAR ACENTE Kocaeli 2 ay önce
Kargo Operatörü / Marmara Transfer Merkezi İstanbul 2 ay önce
Kargo Operatörü- Samandıra-Ortadağ Acente İstanbul 2 ay önce
Sürücü / Transfer Merkezi(Kazan/Sarayköy) Ankara 2 ay önce
Kurye - Çanakkale Çanakkale 2 ay önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 20.000
  • Sektör Kargo
  • Kuruluş Yılı 1982