Yurtiçi Kargo

Şirket Hakkında

Görüntüleme: 935

116 adet Yurtiçi Kargo iş ilanı bulunmuştur. Yurtiçi Kargo iş ilanlarını görüntüleyerek Yurtiçi Kargo iş başvurusu yapabilirsiniz. ElemanJet, web'deki tüm Yurtiçi Kargo iş ilanlarını sizler için bir araya getirdi.

Biz Yurtiçi Kargo'da insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, koşulsuz sevgi, yardım etme ve yüreklendirme; Yurtiçi Kargo'da oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir.

 İnsan Kaynakları Politikalarımız, oluşturduğumuz kültürün yanısıra vazgeçilmez değerlerimize birlikte sahip çıkmanın üzerine kurulmuştur. Bu değerlerin özünde; müşteri ve kalite odaklı olmak, katılımcılık, liderlik, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinci vardır. Belli bir hedefe ulaşmak isteyen ekiplerin ortak değerlerinin bulunması ve ekipteki tüm bireylerin, davranışları ve kararları ile bu değerlere sahip çıkmaları, başarının ön koşuludur.

 Bizim de stratejimiz; bizi biz yapan ve Yurtiçi Kargo'ya bu büyümeyi sağlayan değerlerimize sahip çıkmak, diğer bir yandan da değişen ülke ve dünya koşullarının gerektirdiği yeni hedef, davranış ve sistemleri kurum kültürümüzün içine dahil etmektir.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı Şehir Tarih
Göztepe Şube - Kargo Operatörü İstanbul 5 gün önce
Kargo Operatörü - Aydın/Didim Aydın 5 gün önce
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul 1 hatfa önce
KARGO OPERATÖRÜ - KARTAL ACENTE İstanbul 1 hatfa önce
KARGO OPERATÖRÜ İstanbul 1 hatfa önce
Antalya Transfer Merkezi - Kurye Antalya 1 hatfa önce
Çankırı Şube/ Kurye Çankırı 1 hatfa önce
Bordro Uzman Yardımcısı İstanbul 1 hatfa önce
Kurye /Genel Başvuru Bursa 1 hatfa önce
KARGO TAKİP GÖREVLİSİ - DRAGOS ACENTE İstanbul 1 hatfa önce

Genel Bakış

  • Çalışan Sayısı 20.000
  • Sektör Kargo
  • Kuruluş Yılı 1982